KURUMSAL

Biz Kimiz?

MOR PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Türkiye’de kenar bantlama alanına 2002’den beri kendini adamış önde gelen üreticilerden biridir.

MORPLASTIK, Türkiye’de İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KERESTECİLER Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup, ISO 9001-2015 kalite standardına uygun pvc kenar bantları ve mobilya mdf profilleri imalatçısı olarak çalışmaktadır.

MORPLASTIK PVC kenar bantları günümüz koşullarında en iyi teknoloji ile üretilmekte olup piyasadaki panel üreticilerinin renkleriyle uyumludur.

MORPLASTIK, 12.000m2 lik PVC Kenar bandı üretim fabrikası ve 10.000m2 lik MDF Profil üretim fabrikasında mevcut en son teknolojiyi kullanarak, üstün kaliteli ürünler üreterek bir marka olmayı başarmıştır.

Yenilikçi ve güvenilir pazarlama politikasına uygun olarak Mor Plastik, müşterilerinin ihtiyaçlarını piyasadaki en kaliteli ürünleri sunarak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlayarak karşılamaktadır.

Mor plastik sektörlerle ilgili uluslararası fuarlara katılıp ticaret ağını genişletmeyi başarmış ve dünyanın bir çok bölgesine ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır.

Müşterilerimize her zaman cazip teklifler kaliteli hizmet cazip teklifler uzman çözümleri sunuyoruz.

Hedefimiz

Kaliteli ve benzersiz hizmet sunmak, ve bunu sürekli hale getirmek en büyük vizyonumuz…

Kalite

En iyi sistemler ve Kaliteli işçilik bizden sorulur…

Hız

Kalite ve güvenden taviz vermeden hızlı işçilik sadece DATKOM’da…

Güvenilirlik

Yüksek güvenlik önlemleri, kontrolleri ve en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz…

Biz her projeye yeni bir heyecanla bakıyoruz. Yeni fikirler üretmek, yeni çözümler sunmak, yeni insanlarla çalışma, bizim için
anlatılmaz bir mutluluk kaynağıdır. Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmek adına, güncel teknolojileri sürekli takip ediyor,
en iyi alternatifleri hazırlıyor, bilgi ve tecrübesini en samimi şekilde sizlere sunuyor.

Vizyonumuz

Şirketimiz bünyesinde müşterilerimizin Mor Plastik’in farkını her an hissetmesi, ve markamızın farkını yaşamasının sağlanması en büyük vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Müşterilerimizin en iyi hizmeti alması, kaliteli işçilik ile cazip fiyatlar ile memnuniyetinin en üst seviyede tutulması en önemli misyonumuzdur.

https://morplastik.com/wp-content/uploads/2022/01/catalogue-Mor_Profil.pdf

  Size en hızlı zamanda en etkili hizmetleri sunmak, en önemli hedefimizdir. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz ile bize en kısa sürede ulaşabilir ve tekliflerimizden faydalanabilirsiniz!

  ADRES

  Keresteciler Sanayi Sitesi 28. Blok No:10 Başakşehir / İSTANBUL

  TELEFON

  0212 670 41 83 (pbx)

  FAKS

  0212 670 21 69

  EMAIL

  info@morplastik.com

  WEB SİTESİ

  www.morplastik.com

  Cart