KURUMSAL

Güçlü altyapımızla, uzmanlık alanlarımızda Kaliteli ve Hızlı hizmet veriyoruz.

Uzun zamandır süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuzla, PVC Kenar Bantları, Sunta ve Profiller alanlarında hizmet vermekteyiz. Plastik kapsamındaki işlerinize en iyi teklifleri sunmak uzmanlık alanımızdır.

Biz Kimiz?

2002 yılında İstanbul Dudullu’da kurulan Mor Plastik kenarbandı imalatı yaparak sektördeki faaliyetine başlamıştır. 2003 yılında baskı ve desenleme makineleri yatırımı yaparak kenarbandı üretimine başlamıştır. 2006 yılında İstanbul Keresteciler Sanayi Sitesi’nde kendi deposunu kurarak mobilya üreticilerine direk olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılında Bursa-İnegöl deposunu kurarak bu sistemi devam ettirmektedir.

Güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal kimliğimizin temelinde yüksek etik değerlere ve dürüstlüğe olan sarsılmaz bağlılığımız yatmaktadır. Stratejilerimizi etik değerlerimizden taviz vermeden kurumumuzun bütün kademelerinde uygulamaktayız.

 • Müşterilerimize olan bağlılığımız : Müşterilerimize hizmet etmek için buradayız. Aktörü olduğumuz piyasalara odaklanıp; kendimizi müşterilerimizin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamaya adıyoruz.
 • Çalışanlarımızın saygınlığına, haklarına ve katkılarına olan saygımız : Çeşitliliğe değer veren, takım çalışmasını destekleyen ve başarıyı ödüllendiren; güvenli, sağlıklı ve rahatsız edici unsurlardan uzak çalışma ortamları sağlıyoruz. Devamlı öğrenmenin yanı sıra görüşlerin özgürce ifade edilebildiği ve saygıyla karşılandığı ortamlar yaratarak çalışanlarımızı geliştirmekteyiz

Müşterilerimize her zaman cazip teklifler kaliteli hizmet cazip teklifler uzman çözümleri sunuyoruz.

Hedefimiz

Kaliteli ve benzersiz hizmet sunmak, ve bunu sürekli hale getirmek en büyük vizyonumuz…

Kalite

En iyi sistemler ve Kaliteli işçilik bizden sorulur…

Hız

Kalite ve güvenden taviz vermeden hızlı işçilik sadece DATKOM’da…

Güvenilirlik

Yüksek güvenlik önlemleri, kontrolleri ve en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz…

Biz her projeye yeni bir heyecanla bakıyoruz. Yeni fikirler üretmek, yeni çözümler sunmak, yeni insanlarla çalışma, bizim için
anlatılmaz bir mutluluk kaynağıdır. Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmek adına, güncel teknolojileri sürekli takip ediyor,
en iyi alternatifleri hazırlıyor, bilgi ve tecrübesini en samimi şekilde sizlere sunuyor.

Vizyonumuz

Şirketimiz bünyesinde müşterilerimizin Mor Plastik’in farkını her an hissetmesi, ve markamızın farkını yaşamasının sağlanması en büyük vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Müşterilerimizin en iyi hizmeti alması, kaliteli işçilik ile cazip fiyatlar ile memnuniyetinin en üst seviyede tutulması en önemli misyonumuzdur.

  Size en hızlı zamanda en etkili hizmetleri sunmak, en önemli hedefimizdir. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz ile bize en kısa sürede ulaşabilir ve tekliflerimizden faydalanabilirsiniz!

  ADRES

  Keresteciler Sanayi Sitesi 28. Blok No:10 Başakşehir / İSTANBUL

  TELEFON

  0212 670 41 83 (pbx)

  FAKS

  0212 670 21 69

  EMAIL

  info@morplastik.com

  EMAIL

  imadtaha@morplastik.com

  WEB SİTESİ

  www.morplastik.com

  Cart